ĉiuj Kategorioj
EN
1
1
2
3
4
5
10L-50L Vitra Reaktoro Etanolo Kaj Oleo Reakiro Kanabo Distilado
10L-50L Vitra Reaktoro Etanolo Kaj Oleo Reakiro Kanabo Distilado
10L-50L Vitra Reaktoro Etanolo Kaj Oleo Reakiro Kanabo Distilado
10L-50L Vitra Reaktoro Etanolo Kaj Oleo Reakiro Kanabo Distilado
10L-50L Vitra Reaktoro Etanolo Kaj Oleo Reakiro Kanabo Distilado
10L-50L Vitra Reaktoro Etanolo Kaj Oleo Reakiro Kanabo Distilado

10L-50L Vitra Reaktoro Etanolo Kaj Oleo Reakiro Kanabo Distilado


ENKETO
                                       

- Multnombraj scenejo personigeblas laŭ la petoj de klientoj.

                                       

- elektraj partoj povas esti ekipitaj kun eksplodpruvaj tipoj


  • Superrigardo
  • Priskribo de la produkto
  • Filmetoj
  • detaloj
  • Partaj Personigo
  • {if: "1" = 1}
  • Oftaj Demandoj
  • enketado
Rapida Detaloj
kapablo10L-50L
Aŭtomata Gradoaŭtomata
Stiring Speed ​​(rpm)50-600 Rpm / min
tipoReakcia Kaldrono
Kernaj Komponantoj:motoro
Vitra Materialo:Alta Borosilikata Vitro 3.3
Laboranta Temperaturo:-100-250
Heatinga Metodo:Termika Oleohejtado
Post Garantia Servo:Video teknika subteno, Interreta subteno, Kambiaj partoj, Bontenado kaj ripara servo


Priskribo de la produkto
Produkta Atributo
Produkta ModloFPGR-10FPGR-20FPGR-30FPGR-50
Volumo (L)10203050
Kolo Ne. Sur Kovrilo6666
Ekstera Diametro de Interna Ŝipo (mm)230290330365
Ekstera Diametro de Ekstera Ŝipo (mm)290330365410
Kovrila Diametro (mm)265265265265
Alteco de la ŝipo (mm)450550730850
Motora Potenco (w)180180180180
Malplena Grado (Mpa)0.0980.0980.0980.098
Rotacia Rapido (rpm)50-60050-60050-60050-600
Tordmomanto (Nm)

1.90

1.902.862.86
Potenco (V)220220220220
Diametro (mm)650 * 650 * 1900750 * 500 * 2000750 * 500 * 2100800 * 600 * 2300
Produkta trajtoj

Vitra reaktoro estas kun duobla vitra projektado, la interna tavolo metita reaga solvilo povas fari miksan reagon, la ekstera tavolo povas esti aldonita kun la malsamaj varmaj kaj malvarmaj fontoj (frosta likvaĵo, varma oleo) por fari buklan malvarmigan aŭ hejtan reagon. Laŭ la kondiĉoj de konstanta temperaturo, la miksa reago povas esti portata en la hermetikan vitran reaktoron laŭ postuloj sub la kondiĉoj de atmosfera premo aŭ negativa premo, kaj ankaŭ la gutado, refluo kaj distilado kaj kirlado ktp.


  • 3.3 BOROSILIKATA VITRO

    -120 ° C ~ 300 ° C Chemicalemia temperaturo


  • VAKUO KAJ KONSTANTA

    En kvieta stato, vakua rapideco de ĝia interna spaco povas atingi


  • 304 NELEXALTO

    Forprenebla rustorezista ŝtala kadro


  • VAKUA GRADO EN LA Reaktoro

    Kirlanta truo de la kovrilo estos sigelita per alojoŝtala mekanika sigelila parto

Sendependa vaportumilo povas esti adoptita laŭ la peto de kliento, kun la vaporo eniranta la kondensilon en malsuprenan direkton, tiam likvaĵo povas esti refluita de la likva sigela flakono sub la kondensilo post kondensado, tial ĝi evitas la duan hejtadon de menstruo kaŭzita de tradicia maniero ke vaporo kaj likvaĵo fluas en sama direkto, refluo, distilado, akvopartigo ktp ankaŭ povas esti faritaj kun pli bona efiko samas produktadprocezon.

Kvar ŝvelinta antaŭtuko povas esti pafita en la reaktoro laŭ la peto de kliento, tiel ke fluofluo povas esti interrompita dum miksado por atingi pli idealan miksan efikon.

Speciala nova funda malŝarĝo kaj puŝa tipo-valva kerno, kiu tuŝas rekte al la sigela vizaĝo de la reaktora tegaĵo, por certigi, ke ne estos morta angulo, kaj materialoj povas esti malŝarĝitaj ĝisfunde kaj rapide.

Kadro povas esti ŝprucita per Teflono aŭ uzi titanian alojon por akiri pli bonan kontraŭ-korodan efikon laŭ la peto de kliento.

Duobla vitra vestita reaktoro, kiu havas perfektan efikon kaj bonan vidkapablon, povas esti farita laŭ la postuloj de kliento, kies jako povas esti konektita al vakua pumpilo por konservi la varmon dum reago de malalta temperaturo.

Detala Klarigo De Strukturo

Ceramika senmova ringo, grafita ringo kaj ceramika lagro estas elektitaj al mekanika stampo, kiu povas rezisti al korodo kaj alta temperaturo, teni altan precizecon sigeli en laborkondiĉoj.

jnDXKNXWR-m9cmzV1XIWMA

Filmetoj
detaloj
  • nedefinita

    Malplena Gauge

  • nedefinita

    Kondensilo

  • nedefinita

    Ricevanta Flakono

  • nedefinita

    Malŝarĝa Valoro

  • nedefinita

    Ŝloseblaj Ruliloj

  • nedefinita

    Kontrolujo

  • nedefinita

    Kovrilo de Reaktoro

  • nedefinita

    Ŝipo

Partaj Personigo
Produktoj povas esti adaptitaj laŭ postuloj
Sendependa vaportumilo povas esti adoptita laŭ la peto de kliento, kun la vaporo eniranta en la kondensilon en malsuprenan direkton, tiam likvaĵo povas esti refluita de la likva sigela flakono sub la kondensilo post kondensado, tial ĝi evitas la duan hejtadon de menstruo kaŭzita de tradicia maniero, ke vaporo kaj likvaĵo fluanta samdirekte, refluo, distilado de akvo, ktp ankaŭ povas esti farita per pli bona efiko kiel amasproduktada procezo.
STIRRING PADEL
Malsamaj specoj de kirlaj padeloj (ankro, padelo, kadro, rotoroj ktp) povas esti elektitaj. Kvarmigita akrono povas esti lanĉita en la reaktoro laŭ la peto de kliento, tiel ke fluida fluo povas esti interrompita por miksi efekton por pli ideala miksa efiko.
REAKTOR-KOVRILO
Plurkola reaktora kovrilo estas farita el 3.3 borosilikata vitro, nombro da koloj kaj grandecoj povas esti laŭmendaj.
ŜIPO
Duobla vitra vestita reaktoro, kiu havas perfektan efikon kaj bonan vidpovon, povas esti farita laŭ la postuloj de la kliento, kies jako povas esti konektita al vakua pumpilo por konservi la varmon dum farado de malalta malalta temperatura reago.
Oftaj Demandoj
01
Ĉu vi komercas kompanion aŭ fabrikiston?

Ni estas profesia fabrikanto de laboratoriaj ekipaĵoj kaj ni havas nian propran fabrikon.

02
Ĝis kiam via livera tempo?

Ĝenerale ĝi estas ene de 3 labortagoj post ricevo de la pago, se la varoj estas en stoko. Aŭ estas 5-10 labortagoj se la varoj elĉerpiĝis.

03
Ĉu vi provizas specimenojn? Ĉu ĝi estas senpaga?

Jes, ni povus oferti la specimenon. Konsiderante la altan valoron de niaj produktoj, la specimeno ne estas senpaga, sed ni donos al vi nian plej bonan prezon inkluzive de sendokosto.

04
Kio estas via pagpago?

100% Pago antaŭ sendo aŭ kiel negocitaj kondiĉoj kun klientoj. Por protekti la pagan sekurecon de klientoj, Komerca Asekuro-Ordo estas tre rekomendinda.

enketado

Kontaktu nin